“יותר מ-20 שנה במקצוע רפואת השיניים ואני עדיין מתרגש מכל המלצה ומכתב תודה”.

 
אריה רייפמן

"אני ואריה מכירים שנים רבות, אני מטופלת שלו מגיל 18 - מאז כבר עברו 18 שנה ועכשיו גם ילדיי וגם בעלי מטופלים אצלו. בעלי עבר אליו לאור דרישתי שיחליף את הרופא ה"נפלא" שטיפל בטיפולים שגויים תוך כאבים רבים ולא נשכח לציין לא זולים כלל. בני בן ה- 7 עבר סדרת טיפולים ועל אף חששותי לא פיתח אנטי - רופא שיניים ותודתי על כך נתונה לאריה - שאף כי ננשך (מספר פעמים...)בטעות, שמר על סבר פנים יפות והומור. אז תודה רבה ומקווה שנמשיך להתראות רק פעמיים בשנה."

נאווה, פתח תקווה

"לד''ר אריה רייפמן והצוות הנפלא שלו, אני זוכרת את היום שבפעם הראשונה הגעתי למרפאה. ראייתי מולי אנשי מקצוע אנושיים, רגישים, תומכים, קשובים וכמובן מאוד מקצועיים. לאחר טיפולים רבים ידעתי בביטחון שכל משפחתי נמצאת בידיים הכי טובות. ילדים מגיעים לביקורים סדירים ויוצאים שמחים, בריאים ומאושרים. רצינו לומר מילה קטנה. מילה שאומרת המון ועטופה כל כך באהבה. מילה שמעלה חיוך על הפנים, וגורמת טוב בלב להרבה שנים. מילה בעלת ארבע אותיות שעל הלב חורטת...מילה אחרת מכל המילים. מילה שונה שאומרת: תודה! באהבה והערכה רבה"

משפחת שמידוב

"הגענו לדר רייפמן אריה מעפולה דרך המלצה של חברים. מצאנו רופא מעולה שעובד ברמה הכי גבוהה , קשוב לאנשים וההרגשה במרפאה היא כמו של בית. שווה לנו להגיע מעפולה לתל אביב על כל המשתמע מכך - המרחק , בעיות החניה וכו' אך מצחיק ואבסורד להגיד שכאשר נכנסים למרפאה של דר רייפמן שוכחים מכל אלה ?אך זוהי עובדה !!! אנחנו תמיד יוצאים מרוצים , ולאורך שנים כל בעיות השיניים שלנו מטופלות בזמן הנכון וברמה הכי טובה שאפשר לבקש , שלחנו חברים טובים שהגיעו למרפאה ואינם חדלים להודות לנו על כך. ולמתעניינים במחיר יש לי עצה תסתכלו על התמורה המתקבלת מן המחיר, התמורה שווה כל אגורה , התשלום אינו מעט אגורות תנסו ולא תתחרטו. באהבה לדר רייפמן וצוות המרפאה."

משפחת ברנר, עפולה

"לכבוד ד"ר עינת שטנג הגענו למטרת עקירות שיניים לא פשוטות וזכינו ממך ליחס אישי וסבלנות, לטיפול נכון ודאגה מיוחדת מצידך. רצינו להביע במילות הערכה, ראויה לתודות וברכות רבות, בהערכה רבה, כל הכבוד אמא של אודל"

אמא של אודל, הרצליה

"תודה רבה על הטיפול המסור, היחס החם, האדיבות, הסובלנות וכמובן המקצועיות. יהונתן בן 5 היה ״סרבן״ טיפול, לאחר ניסיונות טיפול רבים אצל מספר רופאים הגענו לד״ר רייפמן. ועם כל החשש והפחד מטיפולי שיניים, בזכות נכונותו ואנושיותו של ד״ר רייפמן, יהונתן סיים את טיפול השיניים בגבורה! יהונתן הגיע כואב וחושש ויצא שמח ומחייך!"

קרן, תל אביב

"ד"ר רייפמן אריה הוא אינו עוד רופא , הוא עדיין מאותם רופאים שכול אחד היה רוצה לפגוש בהגעתו לכול סוג של טיפול, הבנה אכפתיות ודאגה מרובה אני כמטופלת חויתי סוג אחר של טיפול חדשני בכול תחום , וכמובן צוות המרפאה הנהדר , אז מה צריך יותר , בקיצור מומלץ בחום תנסו."

משפחת יצחקי, גבעת שמואל

"רופא מיוחד במינו, אני יכולה לחייך בזכותו, שלחתי אליו את בת אחותי שהיתה עם שיניים הרוסות ולראות אותה מחייכת בפה מלא ושיניים מהממות שווה הכל, המילים מיותרות , מי שרוצה רופא איכותי, איכפתי ומקצועי ביותר זו הכתובת בלי התלבטות."

סיגי, תל אביב

"אני מטופלת אצלו כבר מעל 15 שנים, כל ההשתלות שעברתי בפה נעשו אצלו ואין אחד שלא מחמיא לי על השיניים שלי , אצלי בפה הוא חולל מהפך שאף רופא לפניו לא הצליח, בקיצור החזיר לי את החיוך, אריה הוא לא רק רופא שיניים הוא גם חבר שאתה יכול לדבר איתו, הוא מאוד איכפתי ואחרי טיפולים תמיד היה מתקשר לראות אם הכל בסדר ואם אני לא סובלת יותר מידי שזה דבר שבדרך כלל רופאי שיניים לא נוהגים לעשות. הגעתי אליו דרך המלצה של חבר (שכיום הוא בעלי), מאז המלצתי עליו לכל חבר או מכר ששואל אם אני מכירה רופא שיניים טוב ומקצועי."

סיגל, תל אביב

"ד"ר רייפמן אהוב ויקר, בביקור הראשון כאן אני נזכר כשהגענו אלייך עם פי המופקר. אשתי ואני היינו אחוזי אימה וסיוט שבמהרה הפך לחלום. בזכותך אריה הגענו עד הלום: פנטום איום הפך ניצוץ יהלום. הנני מחייך בפה מלא כיום. גם את אתי יקרה נתת את נשמתך ולו רק בעצם היותך, נוכחותך , שלוותך חיזקת במלא הקשבתך. חווינו כאן גם את אהבתך. כאן במרפאתכם החמה : הרשמיות הוחלפה במקצועיות והכל עטוף באדיבות, רגישות, סבלנות ואמינות. על כך נודה בפה מלאכי הפז בשניכם לא יסולאמוקירים ואוהבים, משפחת כהן - רמת גן."

משפחת כהן, גבעתים

"את ד"ר רייפמן הכרתי עוד כשעבדתי בחנות הפרחים ברחוב פנקס לפני כ -7 שנים. בעבר עברתי טיפולי שיניים רבים , כואבים וכנראה לא מוצלחים. הבנות בחנות הפרחים המליצו לי על ד"ר רייפמן וציינו בפני כי לאחר שאבקר אוכל ישר להתרשם כי מדובר ברופא מקצועי ורציני. עברתי אצל ד"ר רייפמן טיפול שיניים מורכב מאוד שכלל : השתלות שיקום וכתרים אין לי מה לומר אלא רק להחמיא לרופא ולצוות המרפאה שקיבלו אותי תמיד בסבר פנים יפות, מסירות ודאגה מלאה, הם מעל ומעבר. כיום אני מגיעה פעמיים בשנה לבדיקה וטיפול שיננית ויוצאת תמיד עם חיוך מהמרפאה. אני מודה לכם מאוד על הכול."

עדנה, גבעתים

"לאריה ואתי היקרים - יום המשפחה שמח! רוצים לאחל לכם הרבה בריאות, אושר ועושר, הצלחה ושמחת חיים. בהזדמנות הזאת רוצים לברך אותכם עם פתיחת האתר של מרפאת שיניים שלכם. אנחנו פציאנטים שלכם כבר יותר מ-15 שנה וזכינו בשירות מלא ומקצועית במהלך הזמן הזה ראינו את ההתקדמות של מרפאה בכלים וחומרים שזה נותן הרגשה טובה ובטוחה למטופלים, אווירה ידידותית וחמה. כל הכבוד לכם ולנו - עוד הרבה שנים להיפגש במרפאה שלכם" "לד"ר רייפמן אריה וצוות המרפאה המדהים הגעתי אלייך ביולי האחרון עם המון פחדים ודאגות , ושיניים שלא ראו רופא תקופה די ארוכה מרוב פחד. אתה טיפלת בי כמו מלאך רגיש עם המון מוטיבציה לעזור מאז עברנו סידרה ארוכה של טיפולים ואתה וצוות המרפאה המדהים היה שם לאורך כול הדרך. אני מודה כול יום שפגשתי אותך. אוהבת אתכם מאוד."

מיכאל ומרים אייריש, הרצליה

"לכבוד ד"ר עינת היקרה הטיפולים אצלך היו חוויה מתקנת ובזכותך הרגשתי בנוח ובטוחה בטיפולים התייחסת אליי יפה ובכבוד, הסברת לי בנעימות ובעדינות את כל מה שאת עושה וזה מאוד הרגיעה אותי, אם לא את לא הייתי מצליחה לעבור את הטיפולים , בזכותך הכול עבר קל. תודה על הטיפול המסור ממטופל מרוצה"

מטופל מרוצה

"לרופאה המקסימה את רק אדם, אבל עם תפקיד מיוחד, בעיני לא מעט אנשים את הופכת לאלוהים שמעמיקה את איכות החיים, תודה על הטיפול הנכון והדאגה ,עלי והצליחי בכל מעשיי ידייך הברוכות , ראוייה את למלוא חופן הברכות, מטופלת ושמה מוריה."

מוריה, תל אביב

"לד"ר אריה רייפמן ואתי היקרים. מזה שנים שאנו מטופלים אצלכם ואנו מרגישים כי אתם כבר לא רק מרפאה אלא ממש משפחה. מרגע הכניסה למרפאה, כשאתי מחייכת בשמחה, ההרגשה היא נינוחה ורגועה. בכל פגישה אריה נותן טיפים לשיניים לטיפול ולשמירה ובכל חצי שנה בבדיקה רואים את התוצאה. טיפול מסור, אכפתי ודואג, טיפול שניתן ישר מהלב. אריה ואתי, תודה רבה על הכל, על המקצועיות, הטיפול והדאגה ולכבוד השנה החדשה נאחל לכם שנה מוצלחת ובריאה !תודה!"

משפחת יחיא, תל אביב

"בעלי ואני הגענו לאריה המקסים כבר לפני 10 שנים לאחר שמרבית ממשפחתי מטופלת אצלו. זו היתה "אהבה ממבט ראשון". אני מאז ומתמיד חרדתית בכל מה שנוגע לטיפולי שיניים, ואריה בדרכו המופלאה תמיד משרה עליי נחת, אם זה בידיי הזהב העדינות שלו ואם זה בהרגשת החמימות כשמגיעים למרפאה עם קבלת הפנים המקסימה של אשתו אתי ושל רבקה הסייעת המדהימה. מאז שאנחנו מטופלים אצל אריה כבר המלצנו עליו לעוד הרבה בני משפחה וחברים נוספים וכולם ללא יוצא מן הכלל הפכו גם הם ללקוחות מרוצים."

משפחת לאוטמן-מוצרי, תל אביב

"לדר' אריה רייפמן ולצוות, עם השקת האתר שלכם יש לנו הזדמנות והעונג לומר לכם כמה מילות תודה והערכה על הטיפול המסור, היחס האישי, והתחושה שאנחנו בידיים טובות. עדות לכך הן ההמלצות שעוברות מפה לאוזן, כמאמר המשפט "טוב שם משמן טוב" ובמקרה שלנו גם המשפט "חבר מביא חבר" – בא כאן לידי ביטוי. והנה אנחנו כבר 3 חברות מהמשרד (פלוס דור שני) שמטופלות במרפאתכם, יישר כוח עדה, ניצה ונגה מרימון טיולים"

עדה, ניצה ונוגה, תל אביב

"הסיפור שלי התחיל כשהייתי בת 20 טופלתי אצל ד"ר רייפמן בזמן שירותי הצבאי והופנתי למרפאה דרך אבי שטופל במרפאה באותו הזמן, לאחר שהשתחררתי מהצבאהתרחקתי מאזור המרכז לתקופה וטופלתי במרפאות שלא הכרתי וזכיתי לטיפולים לא מוצלחים שהתבררו בשלב מאוחר יותר , חזרתי לאזור המרכז וגם שם בשל נוחות וקירבה לביתחיפשתי מרפאה שתוכל להעניק לי טיפול מהיר ולא ייחסתי חשיבות לטיב הטיפול , בסופו של דבר יום אחד חשתי כאב חזק בשן משום מקום מצאתי בביתי איזה שהיא חשבוניתשל ד"ר רייפמן והחלטתי ליצור קשר לאחר 20 שנה ונדהמתי שהרופא זכר אותי והפגין סימפטיה והערכה שזכרתי אותו לאחר כול כך הרבה שנים.כשהגעתי למרפאה התקבלתי בחום, ומאז כול טיפול שעברתי היה מוצלח, מקצועי מאוד, עם המכשור הכי עדכני שיש היום ברפואת השיניים, אני מאושרת על הרגע שהחלטתי לחזור ולהפוך להיות עוד מטופלת מרוצה, יישר כוח ד"ר רייפמן היקר." "לד"ר רייפמן הקוסם יש כאלה שמאמינים בכשפים ויש כאלה שמאמינים בקוסמים יש כאלה שקונים קמיעות ויש כאלה שמחכים לניסים. לעומתם אני כבר ראיתי קוסם בפעולה ראיתי איך באמצעות נחישות והתמדה, באמצעות מקצועיות מדהימה ותוך כדי ירידה לפרטים, ראיתי כיצד אתה עושה קסמים. ראיתי כיצד שן חולה הופכת בריאה כאשר אתה יורד לשורש הבעיה, ואיך ללא כאב ובאפס זמן כל זאת נפתר ביד אומן. ומעל לכל ראיתי רופא שהוא קודם כל בן אדם. חבר שמבין ומקשיב, מסור , ונאמן אדם שדואג לצלצל לאחר הטיפול בסוף היום כדי לוודא שהכל במקום. תודה לך ד"ר רייפמן באמת באמת תודה"

יהודית, רמת גן
סגירת תפריט