יצירת קשר

מברשת שיניים של oral-b

במרפאותינו משתמשים במברשת שיניים חשמלית של אורל בי. תוכל לסייע למטופליך להגשים את המטרות שלהם לשמירה על בריאות הפה בטווח ארוך. מברשות השיניים החשמליות של

להמשך קריאה »

השתלת עצם

מטופל/ת יקר/ה, במידה ואת/ה מועמד/ת להשתלות שתלים דנטליים או טיפול חניכיים המצריכים השתלת עצם, מספר דברים שבוודאי תרצו לדעת. מהי השתלת עצם? השתלת עצם (

להמשך קריאה »

"רופא מיוחד במינו, אני יכולה לחייך בזכותו, שלחתי אליו את בת אחותי שהיתה עם שיניים הרוסות ולראות אותה מחייכת בפה מלא ושיניים מהממות שווה הכל, המילים מיותרות , מי שרוצה רופא איכותי, איכפתי ומקצועי ביותר זו הכתובת בלי התלבטות."

סיגי, תל אביב

"עברתי אצל ד"ר רייפמן טיפול שיניים מורכב מאוד שכלל : השתלות שיקום וכתרים אין לי מה לומר אלא רק להחמיא לרופא ולצוות המרפאה שקיבלו אותי תמיד בסבר פנים יפות, מסירות ודאגה מלאה, הם מעל ומעבר. כיום אני מגיעה פעמיים בשנה לבדיקה וטיפול שיננית ויוצאת תמיד עם חיוך מהמרפאה. אני מודה לכם מאוד על הכול."

עדנה, גבעתים

שיקום הפה

שיקום הפה הוא טיפול רפואי מקיף ומורכב, שתפקידו להחזיר למערכת הלעיסה את הפונקציונאליות והאסתטיקה שנפגעו, לרוב כתוצאה מהזנחה של תקופה ארוכה או קריסת שיקום ותיק קודם, הדורש שיתוף פעולה הדוק בין הרופא/ה למתרפא/ה.

הטיפול יכלול בדרך כלל ארבעה שלבים עיקריים: 

– בדיקה, אבחנה ותכנית טיפול – קבלת ההחלטה אשר תקבע את אופי, מראה, התאמה ועלות הטיפול הכולל.

– טיפולים משמרים – עקירות, שחזורים, טיפולי שורש, הסרת רובד ואבנית ושיפור ההיגיינה האורלית, טיפולי וניתוחי חניכיים, מבנים ושיקומים זמניים, וכן כל טיפול אחר שנועד להביא את הרקמות הפה למצב בריאות סביר ויציב.

– טיפולים משקמים – לאחר הערכה מחדש, יבוצעו כתרים, גשרים, תותבות וכו’, במטרה למלא את מקומן של שיניים שנעקרו, לשמור ולייצב את אלה שנותרו בפה.

– טיפולי תחזוקה ומניעה – יימשכו מסיום הטיפול ולאורך שנים ונועדו לחזק את הרגלי ההיגיינה, במטרה למנוע הישנות מצב ההזנחה ועל מנת לשמור על התוצאות הטיפול לאורך זמן.

חסרה לך שן אחת או יותר ? התותבת המלאה או החלקית מקשה עליך?
אתה מעדיף כתרים על פני תותבת נשלפת ?

שתלים הם הפתרון!

הכנסת שתלים לצורך שיקום הפה

שיקום הפה בעזרת שתלים, הנו דרך טיפול מקובלת ובעלת אחוז הצלחה גבוה, לטווח הארוך ומהווה חלק בלתי נפרד מרפאת השיניים המודרנית.

מהו שתל ?

השתל הינו גוף מתכתי קטן דמוי בורג המוכנס לתוך עצם הלסת על מנת לשמש תחליף לשורש השן. המתכת ממנה עשוי השתל היא הטיטניום.
זוהי מתכת חזקה התואמת ביולוגית לרקמות העצם והחניכיים ועמידה בפני הכוחות הפועלים בפה.
לאחר תקופת המתנה של 4- 6 חודשים המאפשרת את קליטת השתלים בעצם, מורכב על “השורש” המלאכותי מבנה מיוחד ועליו ניתן לבנות כתר או גשר
או לתמוך ולייצב תותבת.

צרו קשר להתייעצות עם ד"ר רייפמן​

כתרים על גבי שתלים הם תחליפי שן הנראים ומרגישים כמו השיניים המקוריות , תוכל לאכול ולשתות כאוות נפשך בלי לסבול מחוסר הנוחות של תותבת לא יציבה או שיניים חסרות. והכי חשוב השתלים הם פתרון אמיתי לחיוך טבעי ומושלם.

צילום ה C.T – חובה לבצע לפני השתלה צילום סי. טי . כדי לדעת היכן למקם את השתל, שתלים דנטליים דורשים הקפדה ודיוק מירביים כדי שישתלבו בצורה הטובה ביותר ברקמה האורגנית של גופנו.

האם שתלים דנטליים מתאימים לך?

מאות אלפי אנשים משתמשים בשתלי MIS , וגם במרפאותינו משתילים שתלי MIS , המאושרים על ידי ה FDA האמריקאי.

התנאים להצלחת השתל והשיקום שעליו.

1. בריאות תקינה.
2.עצם לסת בעלת מבנה וגודל מתאימים להשתלה.
3.חניכיים בריאות.
4.שמירה טובה על הגיינת הפה.

למי כדי לבצע שתלים?

כל מטופל שהוא מחוסר שיניים שהוא דבר לא נעים ולא אסתטי.

שתלים דנטלים מעניקים למושתל את התחושה הקרובה ביותר לשן אמיתית ובנוסף לכך גם פתרון קבוע. השתל מתחבר לעצם הלסת ובכל המקרים מעניק את הפיתרון הטוב ביותר לא רק לבעיית האסתטיקה , אלא גם לתחושה וליכולת הלעיסה שמגיעה לרמה גבוהה מאוד, לעיסה כמו עם שן רגילה.

השתל יכול להיות אלטרנטיבה מצויינת להשלמת שן חסרה. ללא שתל , יהיה צורך להרכיב גשר על שתי שיניים סמוכות, מה שמחייב השחזת השיניים הללו עם סיכון לעתיד של התרופפות הגשר ואובדן השיניים התומכות.

שתלים דנטלים משמשים כאלטרנטיבה לתותבת חלקית נשלפת, ומבטלים את הצורך בווים הגורמים לחוסר נוחות ולפגיעה אסתטית. וכמו כן מאפשרים שמירה על עצם הלסת אשר עשוי להיספג תחת עומס תותבת נשלפת.

שתלים דנטליים הם דרך יעילה ביותר לאחיזת תותבת שלמה בלתי יציבה. כאשר תותבת שלמה אינה יציבה, היא משפיעה על אופן הדיבור, על מראה הפנים, ופוגעת בהנאת האכילה ובחיי החברה. השימוש בשתלים מאפשר לאכול , לחייך ולצחוק בביטחה ללא חשש. בלסת עליונה, תותבת שלמה נשאת על גבי שתלים מאפשרת להימנע מכיסוי ריקמת החך, דבר המשפר את נוחות המתרפא.

יתרונותיו של השתל

 – נוחות.

 – חסכוני.

 – יציבות ואמינות.

 – שמירה על עצם הלסת.

 – קבלת אסתטיקה מעולה.

 – שמירה על מראה טבעי.

 – אחוזי קליטת שתל גבוהים.

האם השתלים יקרים?

לעיתים קרובות מחיר השיקום על גבי השתלים אינו גבוהה מן האלטרנטיבות המוצעות. אם תחשב את הזמן הנחוץ להתאמת תותבת ואת הנזק הפוטנצילי הנגרם לשיניים הסמוכות ולרקמות תמצא שהשתלים נותנים את המירב באיכות ובבריאות תמורת כספך.

סגירת תפריט