מטופלים מספרים

ד"ר אריה רייפמן רופא השיניים שלי. הכרתי אותו לפני שנים, בזמן שעוד עבד גם בחדרה ובמשך השנים עברנו אנחנו והילדים טיפולי שיניים תחת ידו הבוטחת של ד"ר אריה. הוא רופא שמקפיד להשתלם וללמוד ולהתעדכן. תמיד מסביר את מה שעושה ואף יודע במקרים שצריך לומר: "זה גדול עליי צריך כאן כירורג מומחה". במשך השנים הפכנו להיות ממש משפחה, אנחנו מגיעים לטיפולים בת"א מאזור זכרון יעקב. אם הייתי צריך לנסוע עד טימבקטו הייתי נוסע ובלבד שד"ר אריה יטפל בשיניי. אין כמוהו .

דורון שטייברגר

ד"ר רייפמן הוא ה-רופא שיניים! מקצועי מאוד ומשקיע בעשייה בכל טיפול כבפעם הראשונה. תמיד דואג להתפתח ומתחדש בטכנולוגיות מתקדמות והתוצאה אסטתית, מדוייקת ובמינימום כאב. אני ממליצה בכל פה 🙂

איה לוי

אריה הרופא שיניים שלי כבר מעל לעשור, רופא מסור, מקצועי, קשוב ואכפתי מאוד. הוא והצוות המעולה שלו מלווים אותי לאורך כל השנים באופן עקבי, ודואגים להשגיח, להתעניין ולוודא שהכל מתנהל כשורה בשלל השלבים בתהליכים השונים, החל מהמסובכים ועד הפשוטים ביותר שעשיתי אצלו. פחד או כאבים מטיפול שיניים לא עולים על הדעת בכלל כפציינט שלו, אני מגיע תמיד לקליניקה עם חיוך לקבל את הטיפול המקצועי והאדיב שהוא יודע לתת. והדבר אולי החשוב ביותר, אריה ממליץ ונותן את דעתו המקצועית והכנה באופן האובייקטיבי ביותר לטובת פתרון הבעיה ובריאות המטופל, מניסיון אישי! אריה תודה רבה לך ולכם, ממני ומכל השיניים שלי:)

רון ברונפמן

ד"ר אריה רייפמן רופא שיניים מקצועי מיומן ומעודכן במיוחד,כמו כן קשוב לבעיות המתעוררות. ובכלל ישנה אוירה נעימה בקליניקה,ותמיד מתקבלות בסבר פנים יפות.

משפחת פלדשטיין

אריה הוא רופא ברמה המקצועית הגבוה ביותר. יחסי אנוש מעולים, זמינות גבוה מאוד בתורים,וזמינות טלפונית בכל שעות היום. מרפאה עם אווירה של בית.

יוסי סויסה

דר׳ אריה הינו רופא מקצועי, יסודי, מתחשב ולא מתפשר! מבחינתנו כל מה שנדרש כשנותנים אמון במישהו.

משפחת עטיה

הגענו למרפאתו של דוקטור אריה אחרי חיפוש מרפאה שלא עובדת עם לטקס בגלל שלבתי אלרגית לטקס. בתי בת ה12 קיבלה טיפול עם זריקת הרדמה שזה הפחד הגדול שלה. דר אריה עשה זריקה לאט עם המון סובלנות כך שבתי בכלל לא הרגישה את הזריקה! לדר אריה גישה נהדרת לילדים, המון סובלנות. בהחלט נחזור לטפל רק אצלו! רופא מיומן, סובלני, ומרפאה נטולת לטקס!

אלה, תל אביב

מספר ילדים שלי מטופלים אצל דוקטור רייפמן אריה במרפאת ממלכת השן גבעת שמואל..ביניהם ילד על הספקטרום..יחס מיוחד קיבל כל אחד.לשמחתי כולם הולכים אליו בשמחה ומאוד רגועים גם בטיפולים מורכבים..הקטן המיוחד ממש נקשר אליו עקב רוגע המקצועיות שה דוקטור משרה..ממש מומלץ למי שחשוב לו טיפולים מקצועיים ויחס נדיר.הילדים לא מפסידים צחצוח מאז..למדו שם את החשיבות.ואף זוכים לטלפון מהדוקטור שהכל בסדר ומזכיר שוב ושוב חשיבות הצחצוח...אנו כהורים ממש מאושרים מהבחירה בממלכת השן. תודה

אלחנן דבש

אני מטופל אצל דר רייפמן בארבע או חמש השנים האחרונות. התרשמתי שרייפמן אדם יסודי וידען שמתעניין ואוהב את עבודתו. הוא רופא מנוסה ומקפיד מאוד להגיע לתוצאה מצויינת ויש לו ידיים טובות. הוא לא היסס להפנות אותי למומחים אחרים כשהמצב דרש, ולבצע בעצמו את כל מה שנדרש כדי להביא את השיניים למצב הרצוי, בלי פשרות. עברנו ביחד טיפול די יסודי ואני סומך עליו מאוד ורואה בו מקצוען שמתעדכן בעיסוקו ובחידושים בתחום.

גיא צפריר

לד"ר אריה רייפמן ואתי היקרים. מזה שנים שאנו מטופלים אצלכם ואנו מרגישים כי אתם כבר לא רק מרפאה אלא ממש משפחה. מרגע הכניסה למרפאה, כשאתי מחייכת בשמחה, ההרגשה היא נינוחה ורגועה. בכל פגישה אריה נותן טיפים לשיניים לטיפול ולשמירה ובכל חצי שנה בבדיקה רואים את התוצאה. טיפול מסור, אכפתי ודואג, טיפול שניתן ישר מהלב. אריה ואתי, תודה רבה על הכל, על המקצועיות, הטיפול והדאגה ולכבוד השנה החדשה נאחל לכם שנה מוצלחת ובריאה !תודה!

משפחת יחיא, תל אביב

אני מטופלת אצלו כבר מעל 15 שנים. אצלי בפה הוא חולל מהפך שאף רופא לפניו לא הצליח, בקיצור החזיר לי את החיוך, אריה הוא לא רק רופא שיניים הוא גם חבר שאתה יכול לדבר איתו, הוא מאוד איכפתי ואחרי טיפולים תמיד היה מתקשר לראות אם הכל בסדר ואם אני לא סובלת יותר מידי שזה דבר שבדרך כלל רופאי שיניים לא נוהגים לעשות.

סיגל, תל אביב

הגענו לדר רייפמן אריה מעפולה דרך המלצה של חברים. מצאנו רופא מעולה שעובד ברמה הכי גבוהה , קשוב לאנשים וההרגשה במרפאה היא כמו של בית. שווה לנו להגיע מעפולה לתל אביב על כל המשתמע מכך - המרחק , בעיות החניה וכו' אך מצחיק ואבסורד להגיד שכאשר נכנסים למרפאה של דר רייפמן שוכחים מכל אלה ?אך זוהי עובדה !!! אנחנו תמיד יוצאים מרוצים , ולאורך שנים כל בעיות השיניים שלנו מטופלות בזמן הנכון וברמה הכי טובה שאפשר לבקש

משפחת ברנר, עפולה

תודה רבה על הטיפול המסור, היחס החם, האדיבות, הסובלנות וכמובן המקצועיות. יהונתן בן 5 היה ״סרבן״ טיפול, לאחר ניסיונות טיפול רבים אצל מספר רופאים הגענו לד״ר רייפמן. ועם כל החשש והפחד מטיפולי שיניים, בזכות נכונותו ואנושיותו של ד״ר רייפמן, יהונתן סיים את טיפול השיניים בגבורה! יהונתן הגיע כואב וחושש ויצא שמח ומחייך!

קרן, תל אביב

לכבוד ד"ר עינת שטנג הגענו למטרת עקירות שיניים לא פשוטות וזכינו ממך ליחס אישי וסבלנות, לטיפול נכון ודאגה מיוחדת מצידך. רצינו להביע במילות הערכה, ראויה לתודות וברכות רבות, בהערכה רבה, כל הכבוד אמא של אודל

אמא של אודל

רופא מיוחד במינו, אני יכולה לחייך בזכותו, שלחתי אליו את בת אחותי שהיתה עם שיניים הרוסות ולראות אותה מחייכת בפה מלא ושיניים מהממות שווה הכל, המילים מיותרות , מי שרוצה רופא איכותי, איכפתי ומקצועי ביותר זו הכתובת בלי התלבטות.

סיגי, תל אביב

עברתי אצל ד"ר רייפמן טיפול שיניים מורכב מאוד שכלל : השתלות שיקום וכתרים אין לי מה לומר אלא רק להחמיא לרופא ולצוות המרפאה שקיבלו אותי תמיד בסבר פנים יפות, מסירות ודאגה מלאה, הם מעל ומעבר. כיום אני מגיעה פעמיים בשנה לבדיקה וטיפול שיננית ויוצאת תמיד עם חיוך מהמרפאה. אני מודה לכם מאוד על הכול.

עדנה, גבעתים

לד"ר רייפמן אריה וצוות המרפאה המדהים הגעתי אלייך ביולי האחרון עם המון פחדים ודאגות , ושיניים שלא ראו רופא תקופה די ארוכה מרוב פחד. אתה טיפלת בי כמו מלאך רגיש עם המון מוטיבציה לעזור מאז עברנו סידרה ארוכה של טיפולים ואתה וצוות המרפאה המדהים היה שם לאורך כול הדרך. אני מודה כול יום שפגשתי אותך. אוהבת אתכם מאוד.

אורלי, חולון

אנחנו פציאנטים שלכם כבר יותר מ-15 שנה וזכינו בשירות מלא ומקצועית במהלך הזמן הזה ראינו את ההתקדמות של מרפאה בכלים וחומרים שזה נותן הרגשה טובה ובטוחה למטופלים, אווירה ידידותית וחמה. כל הכבוד לכם ולנו - עוד הרבה שנים להיפגש במרפאה שלכם.

מיכאל ומרים, הרצליה
סגירת תפריט