יום אחד חשתי כאב חזק בשן משום מקום מצאתי בביתי איזה שהיא חשבוניתשל ד"ר רייפמן והחלטתי ליצור קשר לאחר 20 שנה ונדהמתי שהרופא זכר אותי והפגין סימפטיה והערכה שזכרתי אותו לאחר כול כך הרבה שנים.כשהגעתי למרפאה התקבלתי בחום, ומאז כול טיפול שעברתי היה מוצלח, מקצועי מאוד, עם המכשור הכי עדכני שיש היום ברפואת השיניים, אני מאושרת על הרגע שהחלטתי לחזור ולהפוך להיות עוד מטופלת מרוצה, יישר כוח ד"ר רייפמן היקר."

יהודית, רמת גן

עזרה ראשונה

הכוונה לעזור למטופל שלך 24/7 365 ימים בשנה, שהנייד יהיה זמין ושמספרו יהיה בהישג של המטופל. ​יש לכם בעיה דחופה?? התקשרו בהקדם 24 שעות ביממה 356 ימים בשנה: במקרים דחופים, ניתן להתקשר: 050-4080002

מטופל יקר

רובנו נתקלים בכאב שיניים ללא הכנה מראש , בישיבה נעימה שהופכת ” ללא נעימה ” , בבית קפה חברים עבודה , ואז מתחילים לחשוב למי פונים ולמי מתקשרים על מנת ש ” יצילו ” אותך מכאב משגע. , וכאן מופיע ד”ר רייפמן אריה רופא שיניים פרטי אישי שיעניק לכם מענה מידי באחת ממרפאותיו בתל אביב וגבעת שמואל בבקעת אונו .

כבר בשיחתו הטלפונית ישאל ד”ר רייפמן אריה רופא שיניים בתל אביב שאלות ממוקדות וייתאם תור באחת ממרפאותיו בתל אביב ובגבעת שמואל.

עזרה טלפונית היא עזרה לכול דבר, לתת עצה טובה ונכונה ,גם כשלא כול הממצאים לפנייך, הנכונות להגיע ולפתוח את המרפאה גם בשעות לא שיגרתיות  הוא חלק מהשרות שניתן במרפאה וכמובן שרות עולה כסף.

המענה הראשון במפגש עם המטופל היא אסרטיבית ובעלת רצון עז לעזור ולהעלים את הכאב. 

שן הרוסה לעקור – תמו הימים שיש צורך שהדלקת תעלם ע”י מרשם של אנטיביוטיקה , הרדמה מקומית תוך שמירה על הכללים תעזור ב 95% מהמקרים וכמובן יכולה לעזור באיבחון.

מס’ מרובה של שיניים הרוסות בשתי הלסתות מצביע על חשד סביר שאחת השיניים ” אשמה ” לכן ניתן לבדד בין הלסתות ע”י הרדמה.

שלא ” יעבדו עליכם  ” שן עם דלקת ניתן לשחזר ע”י סילוק אבנית , פתיחת השן בשפת הרופאים עושים ( אקסטרפציה ) דהינו סילוק העצב מתוך מוח השן.

השן ללא דלקת ומשכיי כאבים יעזרו למטופל ותוך יומיים הכאבים יחלפו , כמובן להמשיך ולהיות בקשר עם הרופא כדי שדברים חריגים יטופלו מיד.

יש לזכור ” כאב קטן טיפול קטן  כאב גדול טיפול גדול “

טופס אנטיביוטיקה ברוב המקרים לא צריך כשאין עדות לתהליך רנטגני ואת זה רואים במרפאה ע”י רנטגן דיגיטלי שמוצג על המסך.

אנטיביוטיקה תעבוד לרוב אחרי 48 שעות.

אנא שימו לב להוראות הבאות לאחר טיפול עזרה ראשונה בחלל הפה:

– יש להימנע מאכילה ושתיה למשך שעה לפחות לאחר סיום הטיפול.

– לרוב, צפויה הקלה בכאבים לאחר הטיפול גם בחלוף השפעת האלחוש ( ההרדמה ), היה והכאב חוזר לאחר מכן יש להמתין להשפעת החומרים שהונחו באזור הכואב או להשפעת התרופות שנרשמו.

– באם נרשמו תרופות אנטיביוטייות או משכך כאבים יש לקחתם על פי הוראות הרופא . במידה ומופיעות תופעות כגון פריחה או שינוי בהרגשה כתוצאה מלקיחת התרופות , יש להפסיק את נטילתן מיד , ולהתקשר מיד לרופא .

בברכת החלמה מהירה

אנטיביוטיקה תעבוד קרוב לודאי רק אחרי 48 עד 72 שעות .

יש לכם בעיה דחופה?? התקשרו בהקדם 24 שעות ביממה 356 ימים בשנה:

במקרים דחופים, ניתן להתקשר: 050-4080002

ד”ר רייפמן רופא שיניים פרטי אישי .